• Audi, SEAT, Škoda, Volkswagen servis…
  • Vozy Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen opravujeme od roku 2003…
  • Kontrolu vnějšího osvětlení, provozních kapalin a tlaků pneumatik provádíme automaticky…
  • Používáme originální dílenské přípravky V.A.G. a V.A.S. schválené automobilovým koncernem Volkswagen AG Group…
  • Agregáty 2.7 TDI CR a 3.0 TDI CR z produkce Volkswagen AG Group – k výměně rozvodů je nutná demontáž agregátu z vozidla a odpojení od převodovky…
  • Při práci používáme kvalitní německé ruční nářadí, které udržujeme v čistotě a organizovaně. Nářadí od firmy Berner…

Stěžujete si, že při anebo po jízdě pozorujete na sobě či spolucestujících pálení očí, podráždění dýchacích cest, v ojedinělých případech alergické reakce a bakteriální infekce? Stěžujete si při anebo po jízdě na zatuchlý zápach?

JE TŘEBA DEZINFIKOVAT KLIMATIZACI!

Vznik zápachu je následkem provozu klimatizace bez správné údržby.

Pozor, klimatizaci je třeba dezinfikovat 2x ročně – před a po sezóně – tedy na jaře a na podzim.

Zápach je jen jednou z následků klimatizace bez údržby. Menší část obyvatelstva pociťuje při jízdě vozem s klimatizací bez údržby pálení očí, podráždění dýchacích cest, v ojedinělých případech alergické reakce a bakteriální infekce.

Inkriminované místo je výparník klimatizace.

 

Jak zbavit výparník klimatizace a ostatní komponenty nežádoucích vlivů?

Dezinfikujeme moderním způsobem, dezinfikujeme zařízením Airbox Cleaner od společnosti Berner!

Zařízení pracuje na principu zahřátí speciální tekutiny „Airclean citrus“, z níž se vytvoří jemná mlha a ta proudí všude tam, kde proudí vzduch, který dýchá posádka vozidla.

Vozidlo nastartujeme, zapneme klimatizaci a na ovládání klimatizace aktivujeme vnitřní okruh proudění vzduchu, vložíme zařízení Airbox Cleaner na místo, kam dává spolujezdec nohy, uzavřeme vozidlo a necháme 20 min produkovat jemnou mlhu ze zařízení Airbox Cleaner, která po produkci ještě 10 min cirkuluje v uzavřené kabině. Po dobu dezinfekce se jemná mlha dostává do všech míst, kde proudí vzduch, který posádka vozidla dýchá (vzduchový rozvod klimatizace a kabina), včetně inkriminovaného výparníku. V těchto místech jemná mlha likviduje alergenní bakterie a jejich zárodky, odstraňuje nepříjemné pachy a celý interiér provoní citrusovou vůní, který dokonce i neutralizuje zápach po cigaretách.

Na konci servisu klimatizace vozidlo vybavíme servisním štítkem, kde je jasně patrné, co a kdy bylo s klimatizací provedeno. Štítek je odolný vůči povětrnostním vlivům a běžnému chemickému prostředí.

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Po–pá 7.00–12.00 hodin a 13.00–18.00 hodin | T: +420 777 788 869 | E: servis@autosluzby-jerabek.cz | Luční 207, 252 17 Tachlovice, Praha-západ

Mapa stránek